رییس اطلاعات و فرهنگ بغلان: در بغلان هیچ محدودیتی به خاطر فعالیت رسانه ها نیست

farzad_moicgovaf
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۵
رییس اطلاعات و فرهنگ بغلان: در بغلان هیچ محدودیتی به خاطر فعالیت رسانه ها نیست

در ولایت بغلان هیچ نوع محدودیت به خاطر فعالیت رسانه ها نبوده و ریاست اطلاعات و فرهنگ بغلان یگانه مدافع خوب رسانه ها در آن ولایت است.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ مولوی اسدالله مصطفی هاشمی رییس اطلاعات و فرهنگ بغلان حین بازدید از بخش های مختلف تلویزیون تنویر، رادیو آرزو و رادیو ثنا با تشکر ازتلاش های تنویر گروپ در امر اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم، به خبرنگاران گفت: بغلان با درنظرداشت شرایط مساعد امنیتی و فرهنگی بستر مساعد فعالیت رسانه ها را درخود حفظ کرده است و ریاست اطلاعات و فرهنگ خود را مکلف می داند تا در بهبود هر چه بهتر فعالیت رسانه ها از هیچ نوع همکاری دریغ نکند.

رییس اطلاعات و فرهنگ بغلان وظایف ومکلفیت های خبرنگاران و رسانه ها را در قبال پخش و نشر احکام الهی، اهداف و برنامه های کاری امارت اسلامی را برجسته کرد و روی تقویت و هم آهنگی میان رسانه ها در بغلان تاکید کرد.

حارث سیار مسوول تنویر گروپ مشکلات موجود رسانه ها را از جمله کمبود بودجه و کمبود افراد مسلکی یاد آور شد که رییس اطلاعات و فرهنگ در زمینه وعدۀ همکاری داد.

گفتنی است در بغلان برعلاوۀ یک رسانۀ چاپی دولتی، شش رسانۀ صوتی و سه رسانه تصویری فعالیت دارد.

پلخمری/ 25 جدی/ باختر

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۱۷ - ۱۰:۲۳
Background image

ملا عبدالغنی برادر: به وضعیت آسیب‌دیدگان سیلاب‌های اخیر رسیدگی شود

ملا عبدالغنی برادر معاون ریاست‌الوزرا در پیامی ضمن ابراز تأسف از متضرر شدن شماری از خانواده‌ها از اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در کشور، از ادارات ذیربط خواسته است تا به وضعیت این خانواده‌ها. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۱ - ۱۳:۲
Background image

ذبیح الله مجاهد بر تداوم دوستی بین ملت های افغانستان و ازبکستان تاکید کرد

سومین محمولۀ کمکی چهار هزار تُنی مواد غذایی و غیر غذایی جمهوری ازبکستان در بندر حیرتان به مقامات امارت اسلامی افغانستان تحویل داده شد.

مولوی قدرت الله ابو حمزه والی بلخ به خبرنگار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۴ - ۱۵:۲۴
Background image

مولوی عتیق الله عزیزی، بر آغاز هر چه زودتر کار استحکام منار پنجم هرات، تاکید کرد

مولوی عتیق الله عزیزی، معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز در نشستی با رییس خدمات فرهنگی آغاخان و هیئت همراهش، گزارش مطالعات این هیئت در رابطه به استحکام منار پنجم هرات را. . .

BACK TO NEWS