ملا عبدالغنی برادر: به وضعیت آسیب‌دیدگان سیلاب‌های اخیر رسیدگی شود

Anonymous (not verified)
شنبه ۱۴۰۱/۲/۱۷ - ۱۰:۲۳
ملا عبدالغنی برادر: به وضعیت آسیب‌دیدگان سیلاب‌های اخیر رسیدگی شود

ملا عبدالغنی برادر معاون ریاست‌الوزرا در پیامی ضمن ابراز تأسف از متضرر شدن شماری از خانواده‌ها از اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در کشور، از ادارات ذیربط خواسته است تا به وضعیت این خانواده‌ها رسیدگی کنند.
به گزارش آژانس باختر؛ دفتر مطبوعاتی معاونیت اول ریاست‌الوزرا با نشر خبرنامه‌یی گفته است که ملاعبدالغنی برادر معاون ریاست‌الوزرا مراتب تسلیت و همدردی خویش را به خانواده‌های قربانیان و آسیب‌دیدگان سیلاب‌های اخیر ابراز داشته و در غم و اندوه آنان خود را شریک می‌داند.
معاون ریاست‌الوزرا همچنین به نهادهای مربوط هدایت داده است تا به خانواده‌های قربانیان و آسیب‌دیدگان سیلاب‌ها کمک‌های لازم را انجام دهند.
این در حالی است که طی روزهای اخیر از اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در شماری از ولایات کشور صدها خانواده متضرر شده اند. بر اساس معلومات مسؤولان محلی، این سیلاب‌ها افزون بر زیان‌های مالی، تلفات جانی نیز در پی داشته است.
در همین حال وزارت امور خارجۀ امارت اسلامی از کشورها و سازمان‌های مدد رسان بین‌المللی خواسته است تا به خانواده‌های آسیب دیده از سیلاب‌ها کمک‌رسانی کنند.
به دنبال این درخواست وزارت امور خارجه، سفیر پاکستان در کابل از انتقال نخستین محمولۀ کمک‌های بشری به افغانستان خبر داد. منصور احمدخان سفیر پاکستان در صفحۀ تویترش نگاشته است که این کمک‌ها شامل دارو و مواد غذایی است و قرار است به متضرران سیلاب‌های اخیر در افغانستان توزیع شود.

کابل، 17 ثور، باختر

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۸:۵۴
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ارزگان با مسؤولان رسانه های خصوصی دیدار کرد

امروز، (۱۴۴۴/۱۱/۱۴ هـ.ق) قاری آغا ولی قریشی، رئیس اطلاعات و فرهنگ ارزگان با مسؤولان رسانه های خصوصی نشست هماهنگی کرد و از آنان خواست تا نشرات شان را طبق اصول و ارزش های اسلامی پخش کنند.. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۳۴
Background image

رئیس موسسه اچکو با معین هنر و فرهنگ دیدار کرد

 موسسۀ اچکو که در زمینه حفاظت از میراث های فرهنگی در افغانستان فعالیت می کند، رئیس آن با مولوی عتیق الله عزیزی، معین هنر و فرهنگ، وزارت اطلاعات و فرهنگ دیدار کرد، که در جریان آن، حسیب. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۳۱
Background image

معین امور جوانان با مقامات نهادهای ترکیه دیدار کرد


روز گذشته در مراسم اختتامیه مسابقات انتخابی ملی بدمنتون در کابل که در آن ۱۵۰ بازیکنان از ۱۲ ولایت اشتراک داشتند، قاری محمد یونس راشد، معین امور جوانان با فاضل اکین اردوغان، رئیس موسسه. . .

BACK TO NEWS