نشست هماهنگی با جوانان شهر زرنج برگزار شد

wares_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۶:۱۰
….

پنج‌شنبه مورخ(۱۴ ذوالقعده ۱۴۴۵) مفتی حبیب‌الله الهام رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت نیمروز در دفتری کاریش به همراهی مولوی نعمت الله محمدی آمر امور جوانان و مدیران آن ریاست نشست هماهنگی با جوانان شهر زرنج برگزار کرد.

مفتی حبیب‌الله الهام رییس اطلاعات و فرهنگ از حضور جوانان ابرازخرسندی کرده، هدف از راه‌اندازی نشست را هماهنگی هرچه بیشتر ریاست اطلاعات و فرهنگ با جوانان عنوان کرد و جوانان را بخش مهم جامعه تلقی کرد.

آقای الهام در مورد فعالیت‌های رضاکارانه صحبت کرده، جوانان را به فعالیت‌های رضاکارانه تشویق نمود. وی فعالیت‌های رضاکارانه را مسوولیت همه دانست و از آنها خواست تا از فرصت‌های فراهم شده استفاده کنند و در بخش ورزش و علم بدرخشند.

جوانان اشتراک کننده گفتند: فعالیت‌های رضاکارانه برای جوانان یک فرصت خوبی است. چنین فعالیت‌ها را برای جوانان مهم عنوان کردند و از ریاست اطلاعات و فرهنگ خواستند تا در بخش ارتقای‌ظرفیت جوانان فرصت‌های بیشتری را فراهم سازند.

۱۴۰۳/۳/۳ هـ ش
۲۰۲۴/۵/۲۳ میلادی

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS