نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسؤلان رسانه‌ها در بغلان راه‌اندازی گردید!

wares_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵
…

پنج‌شنبه مؤرخ ( ۱۹ شعبان ۱۴۴۵) نشست هماهنگی ریاست اطلاعات و فرهنگ بغلان با مسؤلان رسانه‌ها و خبرنگاران جهت پیشبرد امور رسانه‌ای راه‌اندازی گردید.

مولوی اسدالله مصطفی هاشمی رئیس اطلاعات و فرهنگ بغلان از مسؤلان رسانه‌های محلی خواست که به کارمندان بعد از پایان رسیدن قرارداد به آنان سند تجربه کاری نظر به امورشان اهدا نمایند.

آقای هاشمی افزود: امور رسانه‌ای در ولایت بغلان با هماهنگی بهتر با مسؤلان رسانه‌های محلی به سرعت و دقت پیش می‌رود و هیچ مشکلی وجود ندارد که موانع را در فعالیت رسانه‌ای ایجاد کند.

ملا علم مجیدی سخنگوی والی از همکاری همه جانبه با رسانه‌ها اطمینان داده، ابرازآرزومندی نمود که رسانه‌ها با توجه به تقدس ژورنالیزم امور خویش را انجام دهند که به منافع ملی و ارزش‌های اسلامی به ضرر واقع نشود.

راز محمد راز رئیس اتحادیه خبرنگاران به نمایندگی خبرنگاران بغلان، عبدالواحد وحدت مسؤل کمیته مصؤنیت، حارث سیار خبرنگار و نورگل اندروال در جریان صحبت هایشان گفتند: کارمندان رسانه‌ها و خبرنگاران مقدس بودن مسلک خویش را حفظ نمایند و مطابق مسؤلیت خویش امور شأنرا ادامه دهند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۲۳:۱۵
Background image

رییس اطلاعات و فرهنگ سمنگان از آبده تاریخی تخت رستم بازدید به عمل آورد!

یک‌شنبه مورخ(۵ شوال ۱۴۴۵)مولوی فیروز الدین منیب رییس اطلاعات و فرهنگ ولايت سمنگان از آبده تاريخي تخت رستم بازدید به عمل آورد.

 مولوی فیروزالدین منیب گفت: آبدات تاریخی نمادی از تاریخ و. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۷
Background image

نمایشگاه گرامی‌داشت از روز نزول قرآن‌کریم در ولایت کندز برگزار گردید!

شنبه مورخ(۲۷رمضان المبارک ۱۴۴۵) از سوی آمریت فرهنگ و هنر ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت کندز نمایشگاه قرآن‌کریم به مناسبت نزول قرآن‌کریم در تالار کتاب‌‌خانه‌عامه برگزار گردید که در این. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

نشست‌های هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها در تعدادی از ولایات برگزار شد!

یک‌شنبه مورخ(۲۸ رمضان المبارک ۱۴۴۵) نشست‌های به هدف هماهنگی و تجلیل روز‌های عید سعید فطر با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران در تعدادی از ولایات کشور راه‌اندازی گردید.

به رهبری شیخ انعام. . .

BACK TO NEWS