پیام وزارت اطلاعات وفرهنگ ا.ا.ا در رابطه به تجلیل از روز جهانی تلویزیون مصادف با بیست و یکم نومبر

moic_admin
Mon, Nov 21 2022 1:35 PM
k-k-moic

وزارت اطلاعات وفرهنگ بادر نظرداشت ارزش های اسلامی وملی متعهد به آزادی بیان وحمایت کامل از رسانه های همگانی و دست رسی به اطلاعات است .
تلویزیون به عنوان اینکه یکی از مهم ترین نوع رسانه ‎است که نقش مهم و اساسی در قسمت انعکاس حقائق و آگاهی دهی واطلاع رسانی داشته ‌است و این رسانه به عنوان پل ارتباطی میان دولت و ملت وفراتر از آن ملت ها وجامعه جهانی قرار دارد .
تلویزیون به عنوان آله و ابزار مفید نقش اساسی در اطلاع رسانی و نظم نوین رسانه ‌ئی در جهان داشته و یکی از پر مخاطب ترین نوع رسانه در سطح جهان توانسته جایگاه  خود را حفظ و مستحکم نماید .
در حال حاضر بیش از (۳۱۷) رسانه داخلی و (۱۴) رسانه خارجی بطور دوام مصروف عمل است وتا اکنون بیش از (۷۰۰) ژورنالیست خارجی از (۲۰۰) رسانه های مختلف وارد افغانستان برای انعکاس واقعیت ها شده که ا.ا.ا زمینه سازی بهتر را برایشان مساعد ساخته و امنیت شان را تامین کرده .
متأسفانه تنها مشکلی که دامنگیر همه رسانه ها شده است و سبب سقوط آنها نیز شده آن مشکل اقتصادی بوده که وزارت نیز در این مورد رسالت خود را انجام داده و برای حل این چالش سعی مجدد خود را تلاش نموده ‌و خواهد نمود .
ما تجلیل این روز را با استفاده از این نعمت بطور احسن با در نظر داشت ارزشها برای احیاء مجدد ملت در قسمت انعکاس حقائق و آگاهی دهی عامه میکنیم .
وتجدید تعهد بحمایت ‌وفعالیت آزاد رسانه های همگانی بخصوص رسانه تلویزیون میکنیم و باید گفت که بلا تردید در حال حاضر فعالیت گسترده رسانه های داخلی و خارجی در افغانستان است و زمینه دست رسی به اطلاعات برای همه مساعد است .
مفتی عبدالمتین (قانع) مشاور وسخنگوی وزارت اطلاعات وفرهنگ .

تازه ترین اخبار

Sun, Feb 05 2023 8:51 PM
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت نیمروز با عده ای از جوانان دیدار کرد

 

 امروز یکشنبه ۱۴۴۴/۷/۱۴ هجری قمری، مفتی حبیب الله الهام، رئیس اطلاعات و فرهنگ این ولایت با عده ای از جوانان شهر زرنج که محترم مولوی نعمت الله محمدی،مدیر عمومی امور جوانان این ریاست. . .

Sun, Feb 05 2023 8:49 PM
Background image

نشست جلسه هماهنگی با جوانان در ولسوالی مارجه ولایت هلمند برگزار شد

 

 دیروز در سالن ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت جلسه نشست با جوانان این ولسوالی به ابتکار مدیریت امور جوانان این ریاست برگزار گردید.
که در آن مقامات نظامی و ملکی این ولسوالی و. . .

Sun, Feb 05 2023 6:10 PM
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت غزنی با جوانان رضا کار فعال در ولایت، دیدار کرد


 دیروز ملا حمیدالله نثار، رئیس اطلاعات و فرهنگ  ولایت غزنی در دفتر خود با جوانان رضاکار  فعال دیدار کرد.
 محترم ملا حمیدالله نثار، جوانان را ستون فقرات هر جامعه خواند و از جوانان. . .

BACK TO NEWS