خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها از حمایت خبرنگاران در چند سال گذشته امارت اسلامی ابرازخرسندی کردند

wares_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ - ۲:۷
…

شنبه مورخ(۱۶ ذوالقعده ۱۴۴۵)منازظره رادیویی که تحت عنوان (خبرنگار مصون) از سوی رادیو پیام بانو به همکاری مالی کمیته مصوونیت خبرنگاران افغانستان در جوزجان راه‌اندازی شد که هدف از راه‌اندازی این برنامه حمایت از رسانه‌ها، خبرنگاران و کارمندان رسانه‌های دولتی و غیر دولتی این ولایت عنوان‌ شده‌است.

مولوی سيف الدین معتصم رییس اطلاعات و فرهنگ جوزجان می‌گوید: امارت اسلامی از رسانه‌ها و خبرنگاران که مطابق به اصول نظام امارت اسلامی فعالیت می نمایند همیشه حمايت و پشتیبانی خواهد نمود. 

شماری از خبرنگاران و کارمندان رسانه‌های خصوصی جوزجان، از حمایت و دفاع از حقوق خبرنگاران پس از حاکمیت امارت اسلامی ستایش نموده و بر تداوم‌ و افزایش چنین حمایت و همکاری‌ها تأکید می‌نمایند. 

۲۰۲۴/۵/۲۵ میلادی
۱۴۰۲/۳/۵ ه‍ ش

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS