رییس اطلاعات و فرهنگ از رسانه‌های محلی دایکندی نظارت کرد

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۶ - ۱۴:۱۶
…

شنبه مورخ(۱۶ ذوالقعده ۱۴۴۵)سید مصطفی صالح ریس اطلاعات و فرهنگ و ضیا محمد هاشمی آمر اطلاعات این ریاست از رسانه‌های محلی فعال در مرکز ولایت دایکندی«شهرنیلی» نظارت نمودند.

سید مصطفی صالح رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت دایکندی گفت: ریاست اطلاعات و فرهنگ طبق اصول و شریعت حامی رسانه‌ها در این ولایت می‌باشد، رسانه در هر کشور بازوی توانمند حکومت همان کشور است، یکی از ویژه‌گی‌های خبرنگاری و رسانه‌یی دقت کردن در کار رسانه‌ی می‌باشد.

از سوی‌دیگر آمر اطلاعات این ریاست گفت: در آینده‌های نزدیک برنامه‌های آموزشی پیرامون دسترسی به اطلاعات و اصولی خبرنگاری را برگزار خواهند نمود.

قابل یادآوری‌ست که چندی قبل ریاست اطلاعات و فرهنگ برنامه آموزشی اصول خبرنگاری و گزارش نویسی ۱۵ روزه را برای مسوولان نشرات ادارات و رسانه‌های محلی برگزار نموده‌بود.

۲۰۲۴/۵/۲۵ میلادی
۱۴۰۳/۳/۵ ه‍ ش

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS