معین گرځندوی، مالی و اداری وزارت اطلاعات به ولایت بدخشان سفر کرد

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۶ - ۱۴:۱۴
…

شنبه مورخ(۱۶ ذوالقعده ۱۴۴۵)مولوی سعدالدین سعید معین گرځندوی، مالی و اداری وزارت اطلاعات و فرهنگ با انجنیر ذبیح الله امیری رییس اطلاعات و فرهنگ و کارمندان آن ریاست دیدار کرد.

آقای سعید در جریان سفرش از موزیم محلی، آبده تاریخی پل خشتی، کتاب‌خانه‌عامه، بخش‌های آسیب پذیر آن ریاست بازدید نمود، پیشنهادات ریاست اطلاعات و فرهنگ را استماع نموده و از حل آن اطمینان داد.

آقای سعید جهت بهتر شدن امورات کاری و‌ مؤثریت خدمات به مراجعین یک سلسله هدایات و رهنمودهای لازم را به کارمندان ریاست اطلاعات و فرهنگ رهنمایی کرد و از آنان خواست که متعهدانه و با علاقمندی فعالیت‌های شأنرا ادامه دهند.

۲۰۲۴/۵/۲۵ میلادی
۱۴۰۳/۳/۵ ه‍ ش

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS