معین امور جوانان با نماینده UNHCR دیدار نمود!

wares_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۲
…

پنج‌شنبه مؤرخ( ۱۹ شعبان ۱۴۴۵)  قاری محمد یونس راشد معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ در دفتری کاریش با ليونارد زولو نماینده‌ی کمیشنری عالی مهاجرین ملل متحد به افغانستان دیدار کرد.

در این دیدار پیرامون وضعیت و مشکلات مهاجرینی صحبت گردید که از سوی ایران و پاکستان با خانواده‌هایشان با جبر اخراج شده‌اند.

همچنان در مورد طرح و پلان معینیت امور جوانان برای فراهم نمودن زمینه کار به جوانان و آگاهی عامه به آنان صحبت گردید و از سوی (زولو) برنامه فریلانسینگ برای جوانان مهم عنوان شد.

زولو به نمایندگی UNHCR به آقای راشد معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ اطمینان داده شد که در بخش برنامه فریلانسینگ همکاری خواهند کرد تا برای جوانان فرصت‌های شغلی در جهان فراهم شود.

در پایان دیدار تصمیم گرفته شد که هردو جانب تیم تخنیکی را مؤظف سازند تا برای عملی نمودن بهتر برنامه فریلانسینگ طرزالعمل را آماده سازند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۲۳:۱۵
Background image

رییس اطلاعات و فرهنگ سمنگان از آبده تاریخی تخت رستم بازدید به عمل آورد!

یک‌شنبه مورخ(۵ شوال ۱۴۴۵)مولوی فیروز الدین منیب رییس اطلاعات و فرهنگ ولايت سمنگان از آبده تاريخي تخت رستم بازدید به عمل آورد.

 مولوی فیروزالدین منیب گفت: آبدات تاریخی نمادی از تاریخ و. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۷
Background image

نمایشگاه گرامی‌داشت از روز نزول قرآن‌کریم در ولایت کندز برگزار گردید!

شنبه مورخ(۲۷رمضان المبارک ۱۴۴۵) از سوی آمریت فرهنگ و هنر ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت کندز نمایشگاه قرآن‌کریم به مناسبت نزول قرآن‌کریم در تالار کتاب‌‌خانه‌عامه برگزار گردید که در این. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

نشست‌های هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها در تعدادی از ولایات برگزار شد!

یک‌شنبه مورخ(۲۸ رمضان المبارک ۱۴۴۵) نشست‌های به هدف هماهنگی و تجلیل روز‌های عید سعید فطر با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران در تعدادی از ولایات کشور راه‌اندازی گردید.

به رهبری شیخ انعام. . .

BACK TO NEWS